Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)

rodiklisPortalasDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 

Boku to Star no 99 nichi

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja

Parašiau : 10167
Man : 20

RašytiTemos pavadinimas: Boku to Star no 99 nichi   2011-12-15, 13:51

Boku To Star No 99 Nichi

Dramos Pavadinimas: Aš ir žvaigždė 99 dienų

Dramos Pavadinimas japonų kalboje: Boku to star no 99 nichi (僕とスタ-の99日)
Žanras: Komedinė drama

Dramos trukmė: 10ep.

Vieno epizodo trukmė: 46 minutės.
Translacija: FujiTV sekmadieniai 21:00

Teminės dainos: Crystal Kay - Superman, Spitz - Time Traveler, 2PM - I'm your man (japanese ver.).

Aktoriai:
Nishijima Hidetoshi - Namiki Kouhei

Kim Tae Hee - Han Yun

Sakuraba Nanami - Namiki Momo

Teacyeon - Teson

Kaname Jun - Hashizume Kazuya

Sasaki Kuranosuke - Takanabe Yamoto

Taip pat vaidino:
Hideo Ishiguro - Tamotsu Kondou
Mitsuko Baisho - Emiko Saegusa
Mayumi Asaka - Naoko Serizawa
Hanae Kan - Chun Hi Jin
Tomoko Ikuta - Yukiko Namiki
Yuki Furakawa - Sumiyoshi Natsume
Takawa Ishibashi - Sumire Namiki
Shima Suginomori - Ren Namiki

Eiga: Namiki kouhei morėdamas gauti bent kiek pinigų, tam kad išlaikyti visą savo šeimą turėjo dirbti Korėjos mega žvaigždės Han Yunos apsauginiu. Jo svajonė dirbti didžiausioje Japonijos astronomų laborotorijoje, jis nori surasti žvaigždę kurios dar niekas nėra radęs ir ją pavadinti savo vardu. Han Yuna po truputi įsimyli Namiki kouhei, bet jis to jai nejaučia, aktorius kuris turi filmuotis kartu su Han Yuna ją yra įsimylėjęs, bet čia jis lieka be atsako.
Han Yuna turi brolį Teseon'ą kuriam yra uždrausta kalbėti su sesė, bet nežiūrint į šią padėti jie stengiasi vienas kitą apsaugoti.
Kaip jie visi toliau gyvens? Ar Namiki Kouhei sužinos apie Yunos jausmus jai? Ar Teseon ir Han Yuna bus kartu kai kažkadaisia vaikystėje?

Mano nuomonė:
Dramos dar iki galo nedažiūrėjau, negaliu sulaukti kitos serijos, labai patinka drama bet visi aktoriai, visi tikrai talentingai vaidina. Takanabe man iš pradžiu labai nepatiko, bet po truputi pastebėjau kad jis panašus į T.O.P iš Big Bang, tad dramoje negaliu nuo jo akių atplešti, šiaip man asmenšikai Han Yuna nepatinka, ji talentingai vaidina ir visa kita, bet būtų ne blogai jeigu vaidintu kita korėjietė, nes jos nepernešu. O Taecyeon čia toks nerealus .
Visiems kurie dievina K-aktorius ir mėgsta ramantinės komedijas siūlai šitą dramą pažiūrėti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Atgal į viršų Go down

Boku to Star no 99 nichi

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11