Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)

rodiklisPortalasDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 

Spring Rolls

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Ayumi^^
Paragauji kiniško maisto

Parašiau : 318
Man : 20

RašytiTemos pavadinimas: Spring Rolls   2012-12-19, 17:10

Turbūt jau esate girdėję apie šiuos daržovių suktinukus.
Aš nuolat juos valgau japonų bei kinų restorane. Tiesiog dieviški!

Reikės:

Šaldytas ryžių
popierius 1vnt
Svogūnas 1 vnt
Morkos 1 vnt
Salierai 1 vnt
Paprika 1 vnt
Baklažanai 0,5 vnt

(Įdara galima taikyti pagal skonį. Kiti dar deda į juos mėsos ar pievagrybių ir t.t.)

Kaip ruošiami įdarai „Spring Rolls“ suktinukams? Galima naudoti ir žalius produktus, bet dažniausiai įdaras prieš tai apkepinamas. Ypač, jei tai bus įdaras su mėsa. Daržovių įdarą irgi skaniau prieš tai apkepti su prieskoniais, tada jos bus skanesnės, įsisodrinusios prieskonių kvapais. O jau prieskonių suktinukams tai negailėkit, turi gerai jaustis. Daržovių irgi neperkepkit, jos turi likti traškios viduje. Kaip sakiau, įdarui galima naudoti ir žalius produktus, tik tada suktinukus darykit mažesnius, įdaro dėkit mažiau, ploniau ir kepkit ilgiau.
Suktinukai paprastai patiekiami su padažu. Kadangi tai rytietiškos kilmės valgis, tai ir rytietiški padažai tam kuo puikiausiai tinka.

„Spring Rolls“ suktinukams naudojama kelių rūšių tešla. Gana populiari plonytė tešla iš ryžių. Ji dar vadinama „ryžių popieriumi“. Bet ne ką prastesnė tešla ir iš kvietinių miltų. Visa esmė, kad ji būtų gerai paruošta ir labai labai plonai iškočiota. Galima ją ir patiems namuose pasidaryti, bet nelengva. Mano knygoje yra Rytietiškų suktinukų receptas, ten paaiškinta kaip patiems pasidaryti tokią tešlą. Produktai labai paprasti: 150 gramų miltų, vienas kiaušinis ir šaukštas vandens. Bet su visu tuo reikia išsijuosus padirbėti. Pirmiausiai tešlą reikia labai ilgai minkyti, kol ji pasidaro tarsi šilkinė. Tada ją reikia 3 valandas palaikyti šaldytuve. O paskui jau galima kočioti. Bet reikia labai plonai, kad ji persišviestų kaip popieriaus lapas, kitaip ta tešla nesuskrus skaniai, o bus kieta. Jei turėsit kada laiko ir noro, galit patys pabandyt įdomumo dėlei, ar lengva pagaminti „popierinę“ tešlą. O šiaip patogiau nusipirkti. Net ir restoranai nesikankina, dažniausiai perka jau gatavą šaldytą.

Atgal į viršų Go down
miru-chan
Eini į orouostą

Parašiau : 2015
Man : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Spring Rolls   2012-12-27, 16:07

skanuu

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Atgal į viršų Go down
Miku
Konnichiwa!

Parašiau : 6