Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)

rodiklisPortalasDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 

Heartbeat love

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja

Parašiau : 10167
Man : 20

RašytiTemos pavadinimas: Heartbeat love   2014-03-15, 11:19

Heartbeat love

Dramos pavadinimas: Heartbeat love

Dramos pavadinimas kiniškai: 再一次心跳

Išleidimo metai: 2012.04.12

Žanras: romantinė komedija

Epizodų skaičius: 5 (10min.)

Aktoriai:

Rainie Yang - Yang Xiao Yu

Show Luo - Lee Wei Chen

Eiga: Yang Xiao atvykusi į Australiją turėjo susitikti su kitą keliautoja iš savo šalies vardu Lee Wei Chen. Kai jie susitiko susitartoje vietoje, paaiškėjo, kad Lee Wei Chen yra ne mergina, o vaikinas, Yang Xiao Yu klaidingai viską suprato, nes Lee Wei Chen socialioniame tinkle profilio nuotrauka buvo labai moteriška, maža to Lee Wei Chen orouoste sumaišė lagaminus su vaikinu vardu Gay Gay. Yang Xiao Yu nusprendė, kad jis Lee wei Chen yra gėjus, ir tik dėl to sutiko su juo dalintis vienu kambariu, kai po kelių dienų paaiškėjo, kad Lee Wei Chen nėra gėjus ir jis jai jaučia šiltus jausmus. Yang Xiao Yu jam taip pat jaučia meilę, bet dėl to, kad yra vaikinas už kurio ji turi susituokti, ji negali jam prisipažinti.

Mano nuomonė: Tik penki epizodai, kurie tunka po 10 minučių, ir aš sugebėjau žiūrėti šį serialą dvi dienas!! Bet šis serialas yra tikrai labai įdomus, veiksmas nėra labai užtęstas :) Iš tikrųjų viskas vyko taip greitai, kad aš net nespėjau suprast, kad jau žiūriu paskutinę seriją. Bet man labai patiko aktoriai, tikrai gerai vaidino, atrodė, kad ne kokią dramą žiūriu o tikrą žmonių gyvenimą :))

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Atgal į viršų Go down
Anime fane
Paragauji kiniško maisto

Parašiau : 348
Man : 26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Heartbeat love   2015-01-02, 19:55

Labai idomius komedija tiesiog cool
Atgal į viršų Go down

Heartbeat love

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11