Rytų Azija - Lietuviškas forumas
annyeong!~^w^~
Patekai į pirmą Lietuvišką forumą, skirta diskusijoms apie Rytų Aziją ;D
Esu forumo narys? tai Prisijunk ;D Jeigu ne tai greičiau registruokis ;3
Dozo yorokoshiku onegaishimasu ^^

Rytų Azija - Lietuviškas forumas

,,Pavogęs iš kito žmogaus šypseną ir užsidėjęs ją sau ant veido netapsi laimingu žmogumi'' Tablo (Epik High)
 
rodiklisPortalasDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 T-ara

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Ayumi^^
Paragauji kiniško maisto
avatar

Parašiau : 318
Man : 20
Miestas : TOKYO

RašytiTemos pavadinimas: T-ara   2010-12-25, 16:43

Apie šią grupę sužinojau neseniai, todėl nieko ngaliu pasakyt, bet kiek dainų girdėjau, tai man patiko.:)












Name:
Jeon Boram

Birthday:
March 26, 1986

Position: Leader,Vocalist




Name: Park Sunyoung

Stage Name: Hyomin

Birthday: May 30, 1989

Position: Lead Rapper, Vocalist









Name: Park Jiyeon

Birthday: June 7, 1993

Position: Vocalist






Name: Lee Jihyeon

Stage Name: Q-ri

Birthday: December 12, 1986

Position: Sub-Vocalist









Name:Park Injung

Stage Name: Soyeon

Birthday: October5, 1987

Position: Main Vocalist




Name: Ham Eunjung



Birthday: December 12, 1988


Position: Lead Vocalist, Rappe




Atgal į viršų Go down
Susuki
Konnichiwa!
avatar

Parašiau : 9

RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2010-12-25, 18:48

Iš manęs sužinojai:DDD,ok nefloodinsiu čia.
Taip tai visos man tos dainininkės ir išvaizda ir dainomis ir muzika patiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2010-12-26, 14:38

Bet tai juk K-pop muzika.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2010-12-26, 15:33

Aga. O tam skirta yra K-music tema :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2011-05-05, 19:59

viena is mano mylimiausia k-pop grupė (panelių :Smile 52 )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2011-08-10, 09:54

Man patinka ju muzika ypac daina yayaya.Gal zinot is kur galeciau atsisiust ju cd?
Atgal į viršų Go down
real_asiaholic
Nihon-koku įkūrėja
Nihon-koku įkūrėja
avatar

Parašiau : 10167
Man : 20
Miestas : Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2011-08-10, 10:29

CD atsisiųsti? nebent pirkti yesasia.com yra gerų CD
o atsisiųsti dainų galima per 4shared.com ar daug daug kitų tinklapių

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
 
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2011-11-25, 16:56

Atgal į viršų Go down
laurux1
Pakeliui į Japoniją
avatar

Parašiau : 21
Man : 20
Miestas : vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2012-02-24, 19:03

fainos dainos o geriausia lowei dowei

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Atgal į viršų Go down
Anime fane
Paragauji kiniško maisto
avatar

Parašiau : 348
Man : 26
Miestas : Mažeikiai

RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2012-04-21, 12:03

Pati mano mėgstamiausia grupe , yra
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2012-06-21, 07:16

Niekaip nesuprantu kame smagumas į T-ara įgrūst Dani. Juk ji dar visai vaikas.
Atgal į viršų Go down
리티스
Peščiomis nueini į P.Korėją
avatar

Parašiau : 669
Man : 25
Miestas : Klaipėda/Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2012-06-21, 13:28

Žinok, aš irgi O.o ir iš vis kam tų papildomų narių, jų 7 per akis būdavo, dabar bus 9, tai ir dainavimo laikas kiekvienai sumažės ir konkurencija paaštrės... Bus kaip SNSD, ten kažkas iš merginų sakė, kad kiekviena vidutniškai gauna padainuoti apie 30s per dainą, todėl atsiranda noras kaip galima save geriau parodyti per tą trumpą laiko tarpą, kas gali manau kartais ir kokius konfliktėlius iššaukti. Ir šeip girdėjau, kad SNSD bus išsikrstyta į 3 mažesnes grupes. Nežinau kada, bet tikrai bus.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2012-06-22, 09:49

Ta prasme SNSD nebetęs bendros veiklos kaip SNSD,o tęs kaip atskiros mini grupės ar kaip? Dabar žiūriu "Dream High" su Eunjung. Labai įdomiai man ji ten vaidina.
Atgal į viršų Go down
리티스
Peščiomis nueini į P.Korėją
avatar

Parašiau : 669
Man : 25
Miestas : Klaipėda/Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   2012-06-22, 20:52

Būtent taip.

Pažiūrėk dar Coffee house. Irgi Eun Jung vaidina :) ją pamilau vien dėl jos aktorystės :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Atgal į viršų Go down
Sponsored content




RašytiTemos pavadinimas: Re: T-ara   

Atgal į viršų Go down
 

T-ara

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Rytų Azija - Lietuviškas forumas :: Japonija, P.Korėja, Kinija.. :: Korėja (한국) :: Muzika :: K-pop-